Компанія “Споро" досить молода, ми створили її в 2019 році. Однак про недолік компетентності говорити не доводиться, скоріше навпаки – причиною створення окремої компанії для продажу спортивного та садово-паркового обладнання якраз і став накопичений нами раніше досвід, а точніше біль за неякісне обладнання, яке повсюдно продається на ринку України.
З 2010 року ми займаємося монтажем і облаштуванням спортивних і дитячих майданчиків в громадських місцях – парках, зонах відпочинку, житлових дворах, школах. І часто стикалися з ситуацією, коли підрядники прагнуть при здачі об’єкта «вкластися в термін», отримати «красиву картинку», зробити пару фотографій з важливим чиновником, перерізав стрічку на відкритті, приуроченому до якої-небудь красивою датою. Важливо, щоб всі «блищало», «горіло» і добре виглядало на фотографії. Далі мало кого турбує, що огорожа футбольних майданчиків розбивається на другий-третій місяць, футбольна сітка теж рветься через пару місяців, а самі ворота починають «сипатися» через півроку. Те ж відбувається і навколо цих майданчиків – яскраві і красиві лавки ламаються, урни розвалюються по швах.

Ми поставили собі питання: як це змінити?
Тоді наша команда почала регулярно відвідувати тематичні виставки в Європі, поспілкувалася зі світовими виробниками спортивного та садово-паркового обладнання. Отриманий досвід ми адаптували під реалії України і впровадили у власне виробництво якісного, антивандального обладнання для спортмайданчиків і парків. Зараз ми виробляємо футбольні ворота, баскетбольні стійкі і кільця, тенісні столи, трибуни для спортмайданчиків, а також паркові лавки та урни для громадських місць. У виробах нам важливо було поєднати сучасний дизайн, зручність використання, міцність конструкції, якісне фарбування і ми це зробили! Наша мета – виробництво і постачання устаткування, за яке не буде соромно перед замовником не тільки в день відкриття об’єкта, а й через рік, три, п’ять.
З нашим спортивним обладнанням ви будете пишатися своєю роботою не тільки при здачі об’єкта. А вже звичне уявлення, що вуличне обладнання може бути ненадійним стане ламатися частіше і швидше, ніж наші лавки і урни.