«Даємо гарантію на нашу огорожу для футбольного майданчика на 10 років!». Звучить як звичайний рекламний трюк компанії, яка займається будівництвом спортивних майданчиків. Найчастіше це так і є. Практично всі продавці огорожі, для надання гарантії висунуть ряд вимог, при яких ця гарантія діятиме, сутність яких зводитися до того що, «по огорожі не можна постійно бити м’ячом». Іншими словами, з огорожею нічого не трапиться, якщо ви будете до ней дбайливо ставитися. Чи можливе таке на звичайному футбольному майданчику, де м’яч після ударів «заведених» футболістів летить зі швидкістю понад 100 км/годину?

Проте огорожа торгової марки “Споро” має гарантію на огорожу на 10 років, без будь-яких додаткових умов. Її МОЖНА і потрібно встановлювати на футбольних майданчиках, на неї НЕ ТРЕБА вішати захисні сітки, вона не боїться постійних сильних ударів м’ячом. При цьому наша гарантія не на словах – “Гарантуємо, що з огорожею нічого не буде”. Ми готові замінити за свій рахунок секції, якщо вони стануть непридатними в результаті ударів м’яча! Звісно, ​​на механічні ушкодження від вандалів, нанесені з допомогою «спецзасобів» гарантія не поширюється.

Впевненість, з якою ми можемо давати гарантію на нашу огорожу, обумовлена ​​її конструкцією. Так, безпосередньо за футбольними воротами, з боків та зверху над ними (куди припадатиме 95 % сильних ударів) встановлюються секції «МОНОЛІТ». Вони являють собою решітку, що виконана з вертикальних та горизонтальних сталевих смуг 20х4 мм. Комірки мають розмір 250х50 мм.

Зображення секції “Моноліт”
Схема секції “Моноліт”

Решта огорожі складається із секцій «ОПТІМА». Ці секції являють собою решітку, що виконана з горизонтальних сталевих смуг 20х4 мм та вертикальних сталевих прутів 5 мм. Комірки також мають розмір 250х50 мм. При цьому вертикальний прут зберігається цілим на всю висоту секції і проходить через смуги скрізь отвори в них.

Зображення секції “Оптима”
Схема секції “Оптима”

Завдяки такій технології виготовлення, переважно механічному з’єднанню вертикальних та горизонтальних смуг та прутів та мінімізації зварювальних з’єднань, секції не мають «слабких місць». Всі секції огородження “Споро” пройшли державну сертифікацію та мають відповідні сетифікати.
Крім того, захист усіх елементів огорожі від корозії забезпечує порошкове фарбування, з кольором фарби на вибір Замовника.

Отже, «даємо гарантію на нашу огорожу 10 років!». Ми готові, а конкуренти?