17-21 березня у Києві проходила Міжнародна будівельна виставка «InterBuildExpo», учасником якої стала і компанія Sporo. На своєму стенді ми вперше представили продукцію власного виробництва: спортивне обладнання, спеціалізовану антивандальну огорожу для спортивних майданчиків, а також садово-паркові меблі.

У виставці взяло участь близько 800 компаній зі сфери будівництва, дизайну, виробництва та продажу будматеріалів і інструментів. Завдяки присутності стендів компаній-конкурентів у галузі будівництва та оснащення спортивних майданчиків, ми змогли порівняти для себе, а також показати відвідувачам нашого стенду всі переваги пропонованої нами продукції. Спеціалізовану огорожу спортмайданчиків гідно оцінили наші конкуренти та компаньйони. Великий інтерес викликало і спортивне обладнання – баскетбольні стійкі, щити, футбольні ворота, тенісні та волейбольні стійкі.

Крім того, багато відвідувачів виставки змогли по достоїнству оцінити якість і зручність виставлених зразків паркових лавок.

За підсумками виставки можемо з упевненістю стверджувати, що вироблена нами продукція багато в чому перевершує аналогічну, пропоновану на нашому ринку в даний час. Запрошуємо і Вас оцінити всі її переваги – надійність, довговічність, ергономічність та естетичність.